Заклад дошкільної освіти ясла-садок №27 "Зірочка" Управління освіти Бахмутської міської ради

Пригоди в країні Світлофорії

20 вер. 2018
У ДНЗ яслах-садку №27 «Зірочка» у рамках місячника безпеки «Увага! Діти на дорозі» була проведена музично-спортивна розвага «Пригоди в країні Світлофорії».

Знання правил дорожнього руху дуже необхідні як для дорослого, так і для дитини. 20 вересня у ДНЗ яслах-садку №27 «Зірочка» у рамках місячника безпеки «Увага! Діти на дорозі» була проведена музично-спортивнарозвага «Пригоди в країні Світлофорії». На розвагу завітали гості – учні початкових класів загальноосвітньої школи №24. Метою цієї розваги було  розширення знань дітей старшого дошкільного віку про вулицю та дорогу, закріплення  знань  дітей про значення світлофора, правила дорожнього руху. Головними персонажами розваги були Світлофорчик та Незнайко.