ОХОРОНА ПРАЦІ

Возможно, это изображение 3 человека, люди учатся и текст

Возможно, это изображение 6 человек, люди учатся и текст

Вивчення й вирішення проблем, пов'язаних із забезпеченням здорових і безпечних умов праці, навчання і виховання дітей − одне з найбільш важливих завдань, що повинна вирішувати система освіти. Комфортні й безпечні умови праці − один з основних факторів, який впливає на продуктивність і безпеку праці та  здоров'я  працівників, виховання здорового покоління. Державне, регіональне і галузеве управління охороною праці, численні наглядові і контрольні інспекції не забезпечать безпечне ведення робіт, якщо це не стане головним повсякденним завданням і моральним обов'язком для усіх без винятку − роботодавців, керівників, профспілки, кожного працюючого.

Згідно з закону України «Про освіту» та «Про охорону праці» для створення здорових і безпечних умов праці, навчання і виховання адміністрація спільно з профспілковим комітетом та  комісі\ю з охорони праці закладу працюють над реалізацією завдань державної політики у сфері охорони праці щодо забезпечення конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров’я у процесі трудової діяльності, а також виховання здорових  дітей. Кожен працівник відповідно до своїх посадових та функціональних обов’язків приймає участь у роботі закладу з питань охорони праці.

Організація роботи з охорони праці у дошкільному навчальному закладі ясла-садок № 27 «Зірочка»  здійснюється відповідно до річного  плану заходів щодо охорони життя і здоров’я дітей. Під час планування роботи з питань охорони праці передбачаються заходи щодо організації роботи з пожежної безпеки, охорони праці, збереження життя та здоров’я дітей і працівників, попередження травматизму, захворювань.

Розуміючи те, що питання охорони праці – це основа створення безпечних та здорових умов, адміністрація закладу, профспілковий комітет вживають всі заходи щодо створення комфортних та безпечних  умов, дотримання вимог чинного законодавства щодо охорони праці та безпеки життєдіяльності.