Спортивне літо - здорові діти!

12 серп. 2021

Літо-чудова пора року для оздоровлення та зміцнення здоров’я дошкільників. Спортивні ігри на повітрі допомагають дітям стати більш активними, сміливими та кмітливими.
В рамках освітнього округу № 2 «Крок у майбутнє» в закладі дошкільної освіти пройшов майстер-клас з флорболу, який провів керівник спортивного клубу «Бахмутські леви» Чмирьов Олександр Васильович. Вихованці познайомилися з новою сучасною спортивною грою - флорболом, із задоволенням взяли участь у змаганнях і отримали бадьорий позитивний настрій на весь день.
Даний захід сприяв формуванню у дітей дошкільного віку рухової компетентності та мотивації до здорового способу життя.

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (ребенок, стоит и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди занимаются спортом, люди стоят и на открытом воздухе)