ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ

Наказ про порядок організації та проведення

електронної реєстрації дітей до закладу дошкільної освіти

Порядок електронної реєстрації дітей

до закладу дошкільної освіти №27 "Зірочка"

Шановні батьки! З 01.09.2020 року набір і зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється з урахуванням даних електронної черги в системі електронної реєстрації на порталі «Україна. ІСУО» (Інформаційна система управління освітою)  https://reg.isuo.org/preschools/view/id/42942   на безоплатній основі, відповідно до Порядку  електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради

Внесення відомостей про дітей здійснюється заявником самостійно впродовж календарного року. У разі відсутності доступу до мережі Інтернет за зверненням заявника, який не має можливості самостійно зареєструвати дитину на електронному ресурсі, дані про дитину вносяться реєстратором у закладі, який заповнює заявку за встановленою формою в присутності заявника.

Наявність у електронній базі даних інформації про дітей, які потребують здобуття дошкільної освіти в закладі, є обов’язковою умовою зарахування дитини до закладу.

Зразок заяви на прийом до ЗДО

Перелік документів для реєстрації:

1. Свідоцтво про народження дитини.
  2. Довідка про пільги.
  3. Відомості про батьків або осіб, що їх замінюють (паспортні дані), адресу проживання, контактні дані (телефон, електронна адреса)
  4. Інформація про бажаний рік зарахування.

На 01.09.2023 року в закладі в наявності вільні місця