СТОРІНКА ІНСТРУКТОРА З ФІЗКУЛЬТУРИ

Вчасні та якісні культурно-гігієнічні процедури є передумовою сенсорного виховання. Завдяки чіткій повторюваності режимних процесів у дітей формується орієнтування у часі, уявлення про частини доби, дні тижня; вони вчаться цінувати час, не запізнюватися, не поспішати, робити все вчасно; засвоюють навички культури поведінки, знання про гігієну; звикають до організованості, охайності, порядку

РЕЛАКСАЦІЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

Активний спосіб життя, часті стреси в сім'ї і на роботі часто призводять до перенапруження, поганого настрою, і як результат - до депресії. Психологи рекомендують навчитися розслаблятися і користуватися засобами релаксації і медитації для боротьби з "перевантаженнями".

ЧИМ ЗАЙНЯТИ ДИТИНУ НА ПРОГУЛЯНЦІ ВЗИМКУ?

Це тільки дорослі можуть не любити зиму. Це їм здається, що не дуже добре, коли світлішає пізно, темніє рано, на вулиці мороз, йде липкий сніг. А діти навпаки, особливо дошкільнята, люблять зиму .

Зима - це чарівна пора року , Прекрасний сезон для захоплюючих ігор і забав на свіжому повітрі. Зимові розваги не тільки доставляють дітям незвичайну радість, а й приносять користь для зміцнення їх здоров'я. Ці ігри не вимагають великої кількості часу, яких - то незапланованих витрат або певних умінь.
З настанням зими в душі виникають особливі почуття і бажання провести цей час весело і радісно. Відчуття свята і тепла дають той  заряд енергії, який зберігає настрій на висоті.

СНІГОВІ СКУЛЬПТУРИ.

Найпоширеніше заняття - це ліпити сніговика. Але можна придумати і багато інших композицій. наприклад, їжачка (зліпити кулю, з сухих гілок зробити колючки, з камінчиків - ніс, рот і очі), жаба (два овальних снігових кулі поставити один на одного і доповнити скульптуру лапками, очима, широким ротом з гілок). Матеріал для оформлення і прикраси скульптур можна принести з дому (гудзики, стрічки, старі шарф і шапку). Тоді вашому твору мистецтва не буде рівних у дворі.

П'ЯТНАШКИ.

Спробуйте йти слід у слід один за одним таким чином, щоб спочатку ваша дитина наступав на ваші сліди, а потім ви на його. Якщо ви гуляєте в компанії невгамовних дітлахів, організуйте з ними парад!

МАЛЮНКИ НА СНІГУ.

Взявши паличку, на снігу можна зобразити химерні картини. Старші хлопці самостійно здатні придумувати хитромудрі сюжети та малювати, а малюкам сподобається дивитися або домальовувати відсутні деталі (промінчики сонця, хвилі моря для рибки).
Якщо заздалегідь принести з дому пляшку з підфарбованою водою, то ваші малюнки будуть яскравими і барвистими.

СНЄЖКА

Кожна команда повинна захищати свою фортецю. А можна вибрати певну мету на стіні або на дереві і кидати сніжки в неї. Цю гру можна доповнити правилами. Суперники встають на відстані в кілька метрів і окреслюють коло навколо себе. Потім по черзі починають "стріляти" один в одного сніжками. Під час гри можна нахилятися, присідати, стрибати. але не можна виходити за межі кола. Рахунок можна вести до 5 або 10 влучень. Хто перший потрапить 5 (10) раз, той і переможець!

Спортивні вправи взимку