Яблунька всіх пригощає

19 серп. 2021
Весело і радісно зустрічали свято Спаса діти дошкільного закладу

19 серпня на Україні відзначають свято Спаса Яблучного, адже саме в цей час наливаються соком червонобокі яблука-символ добра, добробуту та любові.
Весело і радісно зустрічали свято Спаса діти дошкільного навчального закладу ясел-садка № 27 «Зірочка». В ході розваги «Яблука їли, Спаса хвалили» дошкільники дізналися багато нового про народне свято, його прикмети та традиції. Діти залюбки грали в рухливі ігри, брали участь в естафетах, розповідали вірші, відгадували загадки про фрукти. В гості до дітей завітали ігрові персонажі - Яблуня та Господиня, з якими вони співали та танцювали. Також дошкільники із задоволенням відвідали виставку «Дивовижні яблучка», яку підготували батьки разом із дітьми. В кінці свята всіх дітей пригостили смачними фруктами.
Даний захід сприяв вихованню у дошкільників любові до рідної країни та пошани до народних традицій.

Возможно, это изображение (5 человек, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (ребенок, стоит, занимается спортом и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди сидят, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)