День позитиву!

10 вер. 2021

10.09.2021 року до Всесвітнього Дня запобігання самогубствам практичним психологом закладу Снегірьовою Наталією було проведено психологічну акцію «День позитиву». Мета заходу: сприяти формуванню доброти, чуйності, делікатності; розвивати уміння бачити у життєвих негараздах лише тимчасові труднощі й бажання їх долати; покращити емоційний стан усіх учасників освітнього процесу. Діти разом з батьками порадували сумісними малюнками на позитивну тематику й поділилися гарним настроєм з усіма дітьми групи. Педагоги та батьки отримали з Чудової скриньки позитивні настрої та приємні побажання на майбутнє.