Багато ходити-найкращі ліки

27 вер. 2021
В рамках проведення Всесвітнього дня туризму в закладі була організована розвага-квест для дітей старшого дошкільного віку «Маленькі мандрівники».

Туризм – безцінний засіб формування рухової компетентності у дітей дошкільного віку й активного відпочинку на природі. У туристських походах діти загартовують свій організм, зміцнюють здоров’я, розвивають витривалість, силу та здобувають уміння орієнтування на місцевості.
27 вересня 2021 року в рамках проведення Всесвітнього дня туризму в закладі дошкільної освіти була організована розвага-квест для дітей старшого дошкільного віку «Маленькі мандрівники». Вивчивши мапу подорожі, дошкільники згадали правила безпечної поведінки на природі, показали свою спритність та винахідливість у подоланні різноманітних перешкод в мотузковому містечку, оволоділи вміннями самостійно складати речі у рюкзак для туристичного походу. Діти були задоволені та отримали велику кількість позитивних емоцій.

Возможно, это изображение (ребенок, стоит и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (ребенок, стоит и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (ребенок, стоит, обувь, дерево и на открытом воздухе)