Рух - це здоров'я!

28 жовт. 2021

В закладі дошкільної освіти пройшов семінар-практикум «Сучасні форми активізації рухової діяльності дошкільників на прогулянці» з метою підвищення рівня обізнаності педагогів щодо формування рухової компетентності у дітей дошкільного віку.
Під час вправи «Продовжи думку» педагоги окреслили сучасні аспекти організації рухової діяльності в контексті освітньої лінії «Особистість дитини» Базового компоненту дошкільної освіти, Педагогічний полілог «Запитання -відповіді» сприяв виявленню знань педагогів про класифікацію рухливих ігор та варіативність їх проведення. Вправа «Мозкова атака» стимулювала педагогів систематично використовувати прогулянки-квести, ігри-пошуканки та геокешинг в роботі з дітьми.

Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)