Зірочці - 60!

12 лист. 2021
В цьому році дошкільний навчальний заклад ясла-садок №27 «Зірочка» святкує свій 60-річний ювілей.

Дитячий садок має давню і славну історію, але він сучасний і сьогодні. Завдяки участі в міжнародних проєктах ЮНІСЕФ, у міських проєктах Бюджет участі матеріально-технічна закладу була поповнена дитячими меблями, спортивними комплексами, м’якими модульними конструкторами, ігровими наборами раннього розвитку.
«Зірочка» дала путівку в життя вже не одному поколінню випускників, це – понад 5000 дітей. Колишні матусі та татусі, а теперішні бабусі й дідусі ведуть своїх онуків до дитячого садка і продовжують пишатися затишним світлим приміщенням та колективом, який постійно знаходиться в творчому пошуку.
Колектив садочку – це колектив однодумців, які формують ключові компетентності дошкільників на засадах Державного стандарту дошкільної освіти.
На святковий концерт були запрошені працівники закладу, представники батьківської громадськості. Атмосфера родинного тепла, радості та любові панувала у залі протягом свята.
Директор Валентина Кучеренко щиро подякувала педагогічному колективу, батьківській громаді, міській владі за підтримку. Також з ювілеєм садочок привітали колеги, співпраця з якими надихає на творчі пошуки.
Ми сподіваємось, що дитячий садок «Зірочка» ще довгі роки буде радувати дітей та їхніх батьків світлими, добрими починанням.

Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят, воздушный шарик и в помещении)

Возможно, это изображение (10 человек, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и в помещении)