3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

3 груд. 2021
У закладі дошкільної освіти також виховуються діти з інвалідністю та ООП

Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.
У закладі дошкільної освіти також виховуються діти з інвалідністю та ООП, тому педагогічний колектив спрямовує свої зусилля на забезпечення комфортного перебування цих дітей в закладі, на максимальну інтеграцію їх у соціумі, розвиток їхніх творчих можливостей. В індивідуальній роботі з цими дітьми, в колективних іграх вихователі намагаються наділити їх максимальною увагою, подарувати любов та, розуміючи їхні труднощі, завжди надають руку допомоги.
Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров`я, можливості втілити в реальність Ваші плани та задуми!

Возможно, это изображение (3 человека, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и в помещении)

Возможно, это изображение (3 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)