Святий Миколай, подарунки нам роздай

17 груд. 2021

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році. Свято Миколая-день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими. 17.12.2021 року вихованці старшої групи закладу дошкільної освіти взяли участь у музично-розважальному заході «Святий Миколай, до нас у гості завітай».
До цього свята малюки готувалися заздалегідь: вчили вірші, співаночки, рухливі ігри. Адже всі знають, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих дітей, і саме таким приносить подарунки. Окрасою свята став прихід Святого Миколая, якого з нетерпінням чекали діти. І,звичайно, він прийшов не з пустими руками. Святий Миколай приніс солодощі для дітвори та побажав дітям бути здоровими, добрими та терплячими.

Возможно, это изображение (15 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (человек, ребенок, стоит и в помещении)

Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)