Психологічна підтримка педагогів в умовах воєнного стану

3 жовт. 2022
Аби підтримати педагогів, які працюють в умовах воєнного стану, практичний психолог постійно надає просвітницьку та консультативну допомогу педагогам з актуальних питань

Воєнний стан у країні викликає відчуття безпорадності й незахищеності як у дітей, так і в дорослих. Підтримати дітей та батьків вихователі закладу дошкільної освіти можуть лише власною стійкістю та спокоєм.
       Саме тому, на початку навчального року практичним психологом закладу Наталією Снегірьовою велика увага була приділена психоемоційному стану педагогів та їхній готовності до спілкування з дітьми та їх батьками. Оцінити психоемоційний стан педагогів допоміг тест «Яку тварину побачили першою?» Під час воркшопу з малювання «Дерева Щастя», участі у міні-тренінгах з покращення самопочуття педагоги закладу мали можливість висловити й пережити свої емоції, що сприяло поліпшенню їх психоемоційного стану, відновленню внутрішніх ресурсів. Аби підтримати педагогів, які працюють в умовах воєнного стану, практичний психолог постійно надає просвітницьку та консультативну допомогу з актуальних питань ( психічне здоров’я: що це таке і як про нього піклуватися, які релаксаційні вправи використовувати для відновлення власних психічних ресурсів, що таке перша психологічна допомога та що говорити дітям у надзвичайній ситуації, заходи з безпеки під час воєнних дій ) та інші.
        В сучасних складних умовах педагогам дійсно потрібна підтримка психолога, водночас саме повернення до роботи та відновлення занять з дітьми є своєрідною терапією, що дозволяє вихователям віднайти свій ресурс, почуватися потрібними.

Возможно, это изображение 7 человек и в помещении

Возможно, это изображение текст «TECT <<яку тварину побачили першою? психкиваас плануйте 7 простих способв для вдчуття радост знайдть для занять низку приемних важливих «Digital»

Возможно, это изображение текст

Возможно, это иллюстрация (4 человека и в помещении)