Науково-практична конференція

11 лист. 2022
10 листопада 2022 року під час VIII обласної науково-практичної конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні» був представлений досвід роботи закладу

Педагоги презентували досвід роботи на обласній конференції
10 листопада 2022 року під час VIII обласної науково-практичної конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні» був представлений досвід роботи педагогів нашої громади.
Від дошкілля під час роботи секції «Формування соціально-громадянської компетенції дошкільника» виступила ІРИНА ХРОМИХІНА з досвідом роботи «Національно-патріотичне виховання - візія сучасного закладу освіти», вона поділилась з учасниками конференції новими ідеями, формами та методами роботи, які реалізовуються з дітьми, педагогами та батьками у закладі дошкільної освіти № 27.
У роботі секції «Патріотизм як ціннісний орієнтир Нової української школи» виступила вчитель НВК№11 ІРИНА ОНІЩЕНКО з тезами «Виховання патріота - місія сучасної школи», розкрила особливості виховання молодших школярів через сучасні форми роботи зазначила, що виховання патріотизму було та залишається важливою складовою освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти.
Завідувач відділу методичної та психологічної роботи, учитель української мови та літератури ЗОШ №10 ТЕТЯНА СТЕЦЮК розкрила різні аспекти питання впровадження медіаграмотності в освітній процес під час роботи секції «Медіаграмотність як чинник формування національної ідентичності». Поділилася власними напрацюваннями щодо формування навичок медіаграмотності в учнів на уроках української мови та літератури.
Тримаємо освітянський фронт!

Возможно, это изображение 10 человек и текст