21 трав. 2023
Відбулося засідання сумісної онлайн педагогічної ради з вчителями ЗЗСО № 24

Війна в Україні стала причиною внесення значних змін у освітній процес закладів освіти. Однією з них є активне використання дистанційних форм навчання для забезпечення безпеки дітей та педагогічних працівників. В реаліях сьогодення дистанційна освіта є ключовим інструментом задля забезпечення права дитини на освіту.
Тому 19 травня 2023 року в закладі дошкільної освіти відбулося чергове засідання сумісної онлайн педагогічної ради з вчителями ЗЗСО № 24 «Шляхи удосконалення роботи з дистанційного навчання в умовах взаємодії між ЗДО та початковою школою відповідно до вимог НУШ та БКДО». В ході засідання педагоги розглянули питання психологічної підтримка дистанційної освіти, прийняли участь у «круглому столі» «Сучасні аспекти дистанційного навчання дітей дошкільного віку та молодших школярів». Цікавими були «хвилинка презентацій» розвивальних онлайн-ігор та вправ для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Також були підведені підсумки роботи за рік, обговорені питання реалізації Державного стандарту дошкільної освіти в умовах дистанційного навчання, окреслені шляхи удосконалення роботи та перспективи діяльності ЗДО на літній оздоровчий період.

Возможно, это изображение 7 человек и текст «Meet pzs-umkk-tyq M Gmail YouTube meet.google.com/pzs-umkk-tyq екатерина рубанова сейчас экране якi̇ ресурси рекомендуете для використання дистанцйному навчанни 中 zoom 202E а ринахромихина Telegram Google Classroom осьмуха Nataliy Snegirova "Trello You Tube Google Drive знадобиться руба... padlet сорока активация свитланадимч.. свитлана ozs-umkk-tyq 出 подоприг ещё чел. вы 20°C Sunny 20.05.2023»

Возможно, это изображение 11 человек и текст

Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (7 человек, экран, планшет и текст «Meet pzs-umkk-tyq M Gmail YouTube meet.google.com/pzs-umkk-ty екатерина рубанова сейчас на лавном экране 1:13 ✓5 назви одним словом wwwwww 一 б комахи принахромихна гграшки осьмуха Nataliy Snegirova атерина руба... в транспорт сорока s-umkk- tyq свтланадимч... <6390 ещё чел. подоприг... вы 12 20C Sunny 12:45 20.05.2023»)

Возможно, это зарисовка (7 человек, телефон, экран, ноутбук, планшет и текст)