Безпека дітей влітку

14 черв. 2023
Серія консультацій з батьками та дітьми щодо безпечної поведінки дошкільників під час літніх канікул в умовах воєнного стану.

Літо - чудова пора року, коли діти можуть насолоджуватись природою, активними іграми та пригодами на вулиці. Однак, разом із цим, влітку можуть виникати ризики для безпеки дітей. Педагоги закладу дошкільної освіти провели серію консультацій з батьками та дітьми щодо безпечної поведінки дошкільників під час літніх канікул в умовах воєнного стану.

Возможно, это изображение 7 человек и текст

Возможно, это изображение 9 человек, телефон и текст «безлечне правила безпеки на JITHIX канкулах регина Oleksandr допомог укусах KOMAX, лาтв змтй екатерина eesw светлана Oleksandr тепловий TA сонячний удар катерина Oleksandr I пользователя»