День вшанування памяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

4 черв. 2023
Виготовлення білих голубів - символ невинних дитячих душ, що загинули

4 червня в країні- День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. У Бахмутській громаді під час війни загинуло 3 дитини.
З метою вшанування пам’яті загиблих дітей в закладі дошкільної освіти проведена хвилина мовчання. Педагоги та батьки виготовили білих голубів-символи невинних душ і почепили їх на дерева. Вічний спокій маленьким.
Хвилина мовчання-всі душі до неба,
Летять, перед Богом щоб впасти до ніг.
А потім, ( бо стала вагома потреба),
Створити країні міцний оберіг.

Возможно, это изображение дурман душистый

Возможно, это изображение 6 человек и текст «Pinterest великолепный M ериал, YouTube meet.google.com/ovb-kzrt-wy -ovb-kzrt-wy екатерина рубанова сейчас на лавном экране обновить терина рубанова грина хромих.на 小 аленка трющенко 4 червня день вшанування пам яTİ детей, якi̇ загинули внаслдок збройной arpecii росйськой федераци проти украйни Snegirova марина Anna eynega 11:09 ovb-kzrt-vvy вы 17C Sunny 04.06.2023 早2»