"Ми діти України - неньки"

23 серп. 2023
онлайн - розвага з вихованцями старшої групи "Здоров'ячок" до Дня Незалежності

Україна-ненька для кожного українця, це рідна земля, звичаї, культура, краса і самобутність мови. 24 серпня відзначається День Незалежності України-свято суверенності та самостійності. До Дня Незалежності в закладі дошкільної освіти пройшли тематичні заняття «Україна-рідний дім».
"На нашу зустріч дистанційну дітей покликали багато, усіх з'єднало й привело сюди День Незалежності - велике свято!" Під таким гаслом була проведена онлайн - розвага "Ми діти України - неньки" з вихованцями старшої групи "Здоров'ячок". Діти привітали Батьківщину співами, танцями і малюнками, а наприкінці розваги побажали нашій славній країні мужності, віри і процвітання.
Організований фоточеленж «Дитячими долонями закриємо Україну», знятий відеоролик «З Днем Незалежності ми щиро всіх вітаємо!». Метою заходів було розширення у дошкільників уявлень про рідну країну, її історію.
Такі заходи сприяють формуванню у дітей дошкільного віку соціально-громадянської компетентності, поваги та любові до Батьківщини.

Возможно, это зарисовка (1 человек и ребенок)

Возможно, это изображение 11 человек и текст

Возможно, это изображение 3 человека и текст