Загальні батьківські збори

6 жовт. 2023
Організація освітнього процесу в закладі, питання наступності зі школою

6 жовтня 2023 року в закладі дошкільної освіти були проведені в онлайн-форматі загальні батьківські збори, на яких розглядались питання організації освітнього процесу за допомогою сімейної форми виховання з елементами дистанційного навчання, наступності у роботі ЗДО та ЗЗСО в умовах реалізації Державних стандартів освіти, збереження ментального здоров’я вихованців. Директор закладу дошкільної освіти Валентина Кучеренко ознайомила батьків зі змінами до «Положення про заклад дошкільної освіти». Заступник директора ЗЗСО № 24 Світлана Димченко, вчитель початкових класів Валентина Лисицина надали практичні поради батькам майбутніх першокласників щодо формування ключових компетентностей у дошкільників; педагоги та вузькі спеціалісти підкреслили важливість співпраці з батьками з питань особистісного розвитку дітей дошкільного віку та безпечної поведінки в кризових та надзвичайних ситуаціях.

Возможно, это изображение 6 человек, телефон и текст «Nataliy грина антон.на сергій 4 A данил аленка дан.л шрамко и ещё 3 участника подняли руки показать»