Семінар-практикум "Фізкультурні свята та розваги як ефективні засоби формування здоровязбережувальної компетентності дошкільників"

6 лист. 2023

В закладі дошкільної освіти в дистанційному форматі пройшов семінар-практикум «Фізкультурні свята та розваги як ефективні засоби формування здоров’язбережувальної компетентності дошкільників». Під час заходу педагоги підвищили рівень обізнаності щодо структури фізрозваг в різних вікових групах, познайомились із змістово-композиційними різновидами фізкультурних свят. Під час виступу інструктор з фізкультури Альона Стрющенко запропонувала педагогам систематично використовувати руханки як засіб стимулювання рухової активності дітей під час сімейної форми виховання з елементами дистанційного навчання. Директор закладу дошкільної освіти Валентина Кучеренко надала педагогам чек-лист щодо організації фізрозваг в онлайн та офлайн форматі. Підтримувати працездатність педагогів під час семінару-практикуму допомогли психологічні вправи «Мікрофон» та «Лист у майбутнє». Сподіваємось, що «Методична скарбничка» педагогів поповниться новими відео руханок, корисними посиланнями з даної теми.

Возможно, это изображение 6 человек и текст «(134) руханка pa завмри- кошик Gmail розмин knb YouTube -uuz-ysvg-knb катерина рубанова (показ) физкультурн свята в здо: 小 зниження грина кромих.на Anna Deynega аленка стрющенко 4 Nataliy Snegirova M марина катерина рубанова 13:15 uuz-ysvg-knb поиск антонi̇на ьенко 11°℃ Cloudy 13:15»

Возможно, это изображение ‎6 человек и ‎текст «‎(134) руханка гра- завмри кошик руханка розмин Gmail knb YouTube -uuz-ysvg-knb катерина рубанова (показ) завдання ф1зрозваг 小 прина хромих.на -охорона та змцнення здоров'я айтей: формування життево необхидних рухових умнь навичок дитини вдповидности3 i̇ндивдуальними особливостями; фзичних якостей; створення умов реализаций потреби детейу активност; потребиу здоровому способі життя; физичного психичного благополуччя. Anna eynega аленка трющенко ے Nataliy Snegirova M марина катерина рубанова 13:15 uuz-ysv uuz-ysvg-knb : поиск антонi̇на льснко 11°C Cloudy 13:15 04.11.2023‎»‎‎

Возможно, это изображение 5 человек и текст «(134) руханка гра- завмри- кошик уханка розмин Gmail YouTube knb -uuz-ysvg-knb катерина рубанова показ) закладясл зрочка: основні вимоги проведення физкультурних розваг дтьми дошкльного BİKY онлайн та офлайн режим прина ахромих.на подготувала кучеренко, директор здо Nataliy Snegirova жовтень 2023 平 валентина M аленка стрющен... марина 13:09 uuz-ysvg-knb ещё чел. поиск антонi̇на льенко Cloudy»