9 лют. 2024
В закладі пройшла чергова педрада сумісно з вчителями ЗОШ №24

В закладі дошкільної освіти пройшла чергова педрада на тему «Використання українських традицій у формуванні здорового способу життя у дошкільників на засадах діяльності «Школи сприяння здоров’ ю». Практичний психолог Наталія Снегірьова провела вправу «Бачу мету, не бачу перешкод», яка допомогла педагогам звернути особливу увагу на психологічні аспекти формування здоров’язбережувальної та рухової компетентностей дошкільників. Під час презентації-подорожі «Українські національні традиції-засіб формування ціннісного ставлення до свого здоров’я у дошкільників та молодших школярів», яку провели директор закладу дошкільної освіти Валентина Кучеренко та вихователь Ірина Хромихіна, педагоги обмінялися досвідом роботи та новими ідеями щодо зміцнення здоров’я підростаючого покоління. В обговоренні проблеми прийняли активну участь заступник директора ЗЗСО № 24 Світлана Димченко та вчителі початкових класів. Вихователь закладу дошкільної освіти Антоніна Матанова та інструктор з фізкультури Альона Стрющенко виступили з захистом творчого проєкту «Здоров’я-найдорожчий скарб». Вихователь закладу дошкільної освіти Катерина Рубанова ознайомила присутніх з досвідом роботи ДНЗ «Ялинка» селища Коржі Київської області «Сучасні підходи до фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти». Сподіваємось, що проведений захід сприятиме популяризації здорового способу життя серед дітей та батьків.

Возможно, это изображение 8 человек и текст

Возможно, это изображение 6 человек и текст