21 лют. 2019

Міжнародний День рідної мови

21 лютого дошкільний заклад гостинно розпахнув двері для батьків та гостей до Дня відкритих дверей, присвяченого міжнародному Дню рідної мови.
19 лют. 2019

День вишиванки в дитячому садку

9 лютого 2019 року на базі дошкільного навчального закладу ясел-садка №27 «Зірочка» відбулося друге засідання клубу «Дивосвіт» для вихователів міста, на якому розглядалася тема «Вишиванко наша славна, ти наша єдина, у тобі гордість, у тобі слава, і краса, і сила».
14 лют. 2019

День святого Валентина

Вихованці старшої групи "Веселка" відвідали захід у міській бібліотеці Народного будинку присвячений Дню Святого Валентина. Бібліотекар Владимирова Ірина Олександрівна розповіла дітям історію виникнення свята й запропонувала арттехніку "Дерево любові".
8 лют. 2019

Відбірковий тур міського шашкового турніру

Вихованець старшої групи нашого закладу Циганков Олександр прийняв участь у шашковому турнірі.
18 січ. 2019

Участь у відбірковому турі міського шашкового турніру "Веселі дамки 2019"

Вихованці старшої групи "Веселка" прийняли участь у відбірковому турі міського шашкового турніру "Веселі дамки - 2019"
15 січ. 2019

Веселімось і співаймо щедрий вечір зустрічаймо!

Вікові традиції, які пройшли довгий та тернистий шлях, вшановувалися на розвазі «Щедрий вечір, добрий вечір!» для дітей середнього та старшого дошкільного віку, яка відбулася 15 січня в закладі дошкільної освіти № 27 «Зірочка».
28 груд. 2018

Новорічне свято в молодшій групі "Капітошка"

Свято Нового року в молодшій групі "Капітошка"
27 груд. 2018

Новорічні пригоди

Діти старшої групи "Веселка" зустрічали Новий рік біля святково прикрашеної ялинки.
26 груд. 2018

Новорічна казка

Діти середньої групи "Здоров'ячок" опинилися в "Новорічній казочці". Разом із персонажами з мультфільму "Щенячий патруль" діти водили хороводи й грали в різні ігри.
26 груд. 2018

Новорічна ялинка запрошує

Найбільш очікувані свята в дитячому садочку — новорічні. 26 грудня Новий рік завітав до найменших вихованців садочка.