13 лист. 2020

Участь у проєкті "Безпечна та дружня до дитини школа"

Колектив закладу дошкільної освіти висловлює подяку Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за надані навчально-методичні посібники
26 жовт. 2020

Скажемо наше дружнє «Ні!» всім пожежам на землі

В рамках проведення місячника з пожежної безпеки відбулася розвага для дітей старшої групи «Маленькі рятівники»
20 жовт. 2020

Кольоровий світ дитинства

Вихованка ДНЗ № 27 «Зірочка» Трущіна Софія ( художній керівник Іщенко Крістіна) стала лауреатом VIII Міжнародного Інтернет-конкурсу малюнка «Марка дружби»
13 жовт. 2020

Козацькому роду нема переводу

В рамках Дня козацтва та Дня захисників України була проведена розвага «Росте козацька зміна» для дітей старшого дошкільного віку.
25 вер. 2020

З Днем дошкілля!

Урочистий захід до Всеукраїнського дня дошкілля «Наш дитсадок-то другий дім, нам жити весело у нім»
24 вер. 2020

Участь у регіональній виставці "Вихователь чарівниця"

Участь у регіональній виставці «Вихователька-чарівниця» та обласному святі до Всеукраїнського дня дошкілля в місті Краматорськ
23 вер. 2020

Багато ходити - довго жити

23 вересня 2020 року в рамках проведення Всесвітнього дня туризму відбулася зустріч вихованців старшої групи «Чомусики» з представниками Бахмутського Центру туризму.
16 вер. 2020

Правила дорожні вивчаємо - небезпеку обминаємо

В рамкам проведення місячника «Увага! Дти на дорозі» в закладі були проведені розваги «Треба слухатись без спору всіх вказівок світлофору» з дітьми середнього та старшого дошкільного віку.
9 вер. 2020

Участь у проєкті "Безпечна та дружня до дитини школа"

ДНЗ №27 "Зірочка" у 2020 році став учасником проєкту "Безпечна та дружня до дитини школа" й отримав необхідні методичні посібники
1 вер. 2020