11 бер. 2021

Профрозвиток педагогів закладу

Вивчаємо технологію Л.Зайцевої "Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку"
4 бер. 2021

Свято 8 березня

Святкове привітання для матусь та бабусь зі святом 8 березня Міжнародним жіночим днем.
26 лют. 2021

В королівстві Математики

Контрольне заняття за ІІ квартал в старшій групі "Чомусики" з логіко-математичного розвитку
12 лют. 2021

День святого Валентина

Діти старшого дошкільного віку взяли участь у святковій розвазі «Валентинки – веселинки»
28 січ. 2021

Рівні можливості для кожного

Відбулося он-лайн засідання круглого столу в рамках роботи освітнього округу № 2 на тему: «Створення безпечного інклюзивного простору для дітей з ООП в закладі дошкільної освіти та початковій школі».
28 січ. 2021

Створюємо безпечне середовище за підтримки ЮНІСЕФ

Колектив закладу дошкільної освіти висловлює подяку Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міжнародному благодійному фонду «Руки друзів»
21 січ. 2021

Розвиваємо інтелект змалечку

Діти старшого дошкільного віку взяли участь в інтелектуальній вікторині «Питання на засипку».
19 січ. 2021

Вітаємо з перемогою!

Вихованка старшої групи «Чомусики» Трущіна Софія нагороджена дипломом лауреата ІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зимова фантазія. Різдвяні візерунки» у номінації «Образотворче мистецтво».
14 січ. 2021

Старий Новий добрий рік

Розвага для дітей старшого дошкільного віку до свята Старий Новий рік
8 січ. 2021