17 груд. 2021

Святий Миколай, подарунки нам роздай

17.12.2021 року вихованці старшої групи закладу дошкільної освіти взяли участь у музично-розважальному заході «Святий Миколай, до нас у гості завітай».
15 груд. 2021

Хто зі спортом дружить – завжди буде дужий!

В цікаву та корисну подорож до підводного королівства відправилися вихованці середньої групи фізкультурно - оздоровчого напрямку «Здоров’ячок».
3 груд. 2021

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

У закладі дошкільної освіти також виховуються діти з інвалідністю та ООП
12 лист. 2021

Зірочці - 60!

В цьому році дошкільний навчальний заклад ясла-садок №27 «Зірочка» святкує свій 60-річний ювілей.
1 лист. 2021

Переможців міського конкурсу «Новий український садочок-для радості й щастя місточок

Колектив закладу дошкільної освіти від щирого серця вітає переможців міського конкурсу
29 жовт. 2021

"Маленькі дослідники великого світу"

Вихованці середньої групи "Здоров'ячок" закладу дошкільної освіти провели цікаві досліди в лабораторії Губки Боба.
28 жовт. 2021

Рух - це здоров'я!

В закладі дошкільної освіти пройшов семінар-практикум «Сучасні форми активізації рухової діяльності дошкільників на прогулянці»
28 жовт. 2021

Граємось і розвиваємось

В різновіковій інклюзивній групі «Капітошка» велику увагу приділяють розвитку дрібної моторики рук у дітей з особливими освітніми потребами.
29 вер. 2021

Інклюзивний простір – мрії здійснюються

Відбулася презентація проєкту "Простір можливостей". Проєкт допоміг створити універсальний дизайн ресурсної кімнати та інклюзивної групи.
27 вер. 2021

Багато ходити-найкращі ліки

В рамках проведення Всесвітнього дня туризму в закладі була організована розвага-квест для дітей старшого дошкільного віку «Маленькі мандрівники».